Vánoční setkání v motýlkové třídě

 

Ve středu 18.12.2013 se v Motýlkové třídě sešlo opravdu velké množství rodičů, prarodičů, sourozenců a přátel školy. A proč? Abychom se v tomto překrásném, předvánočním čase na okamžik zastavili a společně prožili sváteční chvilku.

 

22 dětí, si pod vedením p. uč. Pavly Růžičkové a Evy Vodové připravilo pásmo básní, písní, koled a tanečků. Pro pobavení všech, pak dramatizaci pohádky „O Popelce.“ Všechny děti, i ty nejmladší, se velice snažily, zpívaly, přednášely, tančily a zahrály pohádku, jak nejlépe uměly. Jejich snažení pak bylo oceněno dlouhotrvajícím potleskem. V závěru děti předaly rodičům samostatně vyrobený dáreček a přáníčko a pochlubily se dárečky, které našly pod stromečkem v MŠ. 

A pak už se po zásluze pustily do ochutnávky vánočky, cukrovíčka, ovoce. O toto pohoštění se každoročně postarají maminky či babičky. Za to jim patří velký dík, stejně tak za spolupráci při výrobě kostýmů.Paní Svěrkošová nám tentokrát namalovala překrásné kulisy, její přítel zhotovil nádherný holubník, pan Mráz velmi ochotně zajistil hudební nahrávky a zdokumentoval celé toto Vánoční setkání. Děti si zaslouží velkou pochvalu za snahu, všem přítomným děkujeme za atmosféru a přejeme krásný rok 2014, kdy se opět v tomto čase setkáme.

 

vanocni setkani v motylkove tride                                                                                                    

Zapsala: Eva Vodová