Své dotazy, připomínky, náměty ..... (i chválu) zasílejte na adresu:

 

1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace
   
adresa:
Komenského 7
Karlovy Vary
360 07

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 606 677 291
 

 

***

28. června 2017 - MŠ Sluníčko

Dobrý den,

jelikož jsem neměla již šanci poděkovat za Vaši práci, výchovu a starost o Tomáška Boora a děti z Včeliček, protože jsme s Tomáškem odjeli na dovolenou, ráda bych Vám poděkovala alespoň touto cestou. Přístup Vaši školky k dětem se mi velice zamlouval po celou dobu co Tomášek školku navštěvoval. Velké poděkování taky paní učitelce Ivě a paní učitelce Zuzce za skvělou práci. Moc děkuji za veškerou spolupráci a přeji Vám jen a jen hodné děti...

Díky za přečtení těchto pár slov.

Naďa Boorová 
maminka od Tomáška Boora
 

 ***

26. června 2017 - MŠ Studánka

Dobrý den, paní vedoucí. Rádi bychom poděkovali paní učitelce Věrce Bartošové, panu učiteli Pavlu Václavíkovi, paní asistentce Haně Kindlové a taky srdečný pozdrav Martině Pyszkové (MŠ KRYMSKÁ 10, třida Medvídci). Lepší tým si ani neumíme představit. Zažili jsme překrásné 3 roky ve třidě Medvídků se spoustou skvělých zážitků a rodinnou atmosférou. Děkujeme za Váš čas, Vaši energii a chut’ dát dětem o hodně víc, než se čeká... Bylo nám potěšením strávit s Vámi společný čas.

Za vše děkujeme.

Přejeme úspěšný nový školný rok a krásné léto.

S pozdravem.

Julie a Jurij.

rodiče Samsona a Jaromíra Povst’anoj. 

    

***

2. května 2017 - Barevná školka v Doubí

 

 

podekovani

 

***

15. března 2017

Dobrý den, 

ráda bych touto cestou chtěla  poděkovat za úžasný přístup paní učitelky Lenky, Alenky a chůvy Martinky k nejmenším dětičkám ve školce. Díky nim se naše Eliška do školky těší, tráví tam ráda čas, kdy my rodiče se jí nemůžeme věnovat. Chtěla bych poděkovat za úžasnou komunikaci s námi rodiči, kdy paní učitelky i chůva sdělí, jak se dítě během dne mělo, zda byly nějaké chmurnější chvilky, které se snaží citlivým přístupem dítěti co nejvíce usnadnit. Ke každému z dítek se snaží přistupovat individuálně, dle jeho schopností a musím moc poděkovat konkrétně u naší Elišky za práci se současnou zhoršenou mluvou dcerky, za sdělení o každém zlepšení i zhoršení.

Na závěr bych chtěla říct, že jsem moc ráda za toto úžasné personální složení ve třídě nejmenších - Broučků. Moc si jejich každodenní nelehké práce vážíme.

Za vše děkují
maminka Blanka s Eliškou (MŠ Sluníčko)

 

 ***

16. prosince 2016

Dobrý den, paní vedoucí, 

ráda by jsem vám všem popřála krásné vánoční svátky a vše nejlepší do Nového roku.

Posílám odkaz na film ze včerejší besídky v Beruškách (MŠ Na Kopečku), děti předvedly nádherné představení a paní učitelkám Milušce a Petrušce ještě jednou veliké poděkování za krásný zážitek. Adrianka po besídce bohužel odpadla s horečkou, tak jsme se příliš nezdrželi, ale i tak jsme si to užili.

Mějte se všichni krásně.

S pozdravem

Eva Sacher 

 

 ***

15. prosince 2016

Rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance Kleinmannové a Mirečce Meineltové (MŠ Na Kopečku) za pozvání na vánoční besídku třídy Kuřátek, za krásný program, co s dětmi připravily, skvěle jsme si to užili, děti byly veselé a pyšné, že se můžou "blýsknout" :-) 
A ještě větší dík posíláme za listopadovou akci společného hraní rodičů a dětí ve třídě, velmi si vážíme toho, že nám takové aktivity nad rámec běžného provozu nabízíte, byl to skvělý nápad. Děti nám mohly ukázat své oblíbené hračky a stavebnice a mohly nám dát nahlédnout do "svého světa od 8:00 do 15:00". A starší syn, dnes uz prvňáček, se mohl na chvilku "vrátit v čase", pohrát si a být se svými paní učitelkami. 

Děkujeme za váš čas, vaši energii a chuť dát dětem víc, než se čeká, celý váš kolektiv svou prací opravdu žije a jsme přesvědčeni, že z vašeho vlídného prostředí plného citu budou děti čerpat celý svůj život. 
Lepší školku si ani neumíme představit. 
Díky Vám všem! 
Eva, Dan, Péťa a Mára Leitnerovi 

 

 ***

1. června 2016

Zdravíčko, paní Kleinmannová,
Alex dnes nedorazil na dětský den (5.nemoc), byl z toho moc smutný. Jsme rádi, že jsme dali alespoň pasování, vystoupení i celá akce byly super.
Alex o tom mluví dodneška, "Bóňa Bombóna" ho chytla, furt říká, jak s ní tancoval, super nápad, čas hrozně rychle utekl, i mým rodičům se to líbilo, že málem taťka zapomněl běžet do práce :)
Děláte super akce, a jste i super školka, doufám, že se na Vás občas na zahradu budeme moci zajít podívat, Alexe mrzelo, že máte novou zahradu a on už tam nebude....
Pěkný den, Martin Fischer

 

 ***

28. dubna 2016

Dobrý den všem v mateřské školce (MŠ Na Kopečku, Mozartova ul.)chtěla bych touto cestou opětovně poděkovat za krásné dopoledne, které jsme dnes mohli s dětmi strávit při otevření zahrady, byla to krásná akce, skvěle připravená, z pozice diváka naprosto okouzlující. Dovolila jsem si tradičně vyrobit památku v podobě filmu, doufám, že vám udělá radost. Je tak báječné, co vše děláte pro naše děti, děkujeme!

Mějte krásný den...

S pozdravem Eva Sacher 

P.S. občerstvení bylo skvělé, veliká pochvala do kuchyně. :-)

 

***

3. února 2016

Dobrý den, 28.1. jsme ve Vaší školce  (MŠ Na Kopečku, Mozartova ul.) hráli pohádku, a tímto emailem, bych rád sklonil poklonu Vašim dětem a tím i Vašemu personálu. Nedokáži odborně posoudit čím je to způsobeno, ale ve srovnání s jinými školkami, jsou Vaše děti bystřejší, ukázněnější a vnímavější. Bylo nám potěšením strávit s Vámi společný čas. Děkujeme.

Za Loutkové divadlo Až naprší a uschne, Honza Kindl.

 

***

21. prosince 2015

Dobrý den, paní Volková, chtěla bych touto cestou vyzdvihnout práci a činnost 1. MŠ Krymská 10, pod vedením Mgr. Dany Malé. Před více než rokem jsme za ne úplně příjemných okolností opustili MŠ v Sedleci, kde nás bohužel kolektiv paní Petlíkové nepřesvědčil. Paní Mgr. Malá mi byla velmi nápomocna při řešení této situace a perfektně mi poradila s celým postupem. O to větší je naše nadšení, že jinde to může fungovat skvěle. Od prvního dne náš syn chodil do školky rád. Paní učitelky Hana Erteltová a Monika Píchová (třída Berušek) jsou vynikající, velmi lidské, spravedlivé, vždy usměvavé. Čeho si cením nejvíc, že dokážou i ve velkém počtu dětí zajistit rodinnou atmosféru, kde si děti váží jeden druhého a chovají se k sobě moc hezky.Myslím, že je to ta nejlepší deviza do života. Patří jim za to náš velký obdiv a díky. V celé školce vládne přátelská atmosféra, mají krásné prostředí a pěkně čisto a uklizeno. Připravují pro naše děti i pro nás krásné akce - naposledy to byla akce Sv.Martin a vánoční besídka. Prostě ideální prostředí pro rozvoj našich dětí. Děkuji tedy tímto také Vám, jako zřizovateli, že nám umožňujete užít si této vysoké kvality ve státní školce. Prosím o předání našich díků též paní ředitelce Tiché, aby věděla, jak skvělé lidi pod sebou má. S přátelským pozdravem, Mgr. Andrea Vajnar a ing. Marcel Vajnar 
Adresáti:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

***

 

prosinec 2015 

Dobrý den, pani vedoucí a paní učitelky Petruško a Miluško,

dnes jsme měli možnost si jako rodiče užít krásné odpoledne na vánoční besídce ve třídě Medvídků a já by jsem ráda poděkovala za krásný a dojemný zážitek, bylo to opravdu kouzelné! Ani nevíte, jak moc jsem šťastná, že Adrianka navštěvuje právě vaši školku a má tak báječné paní učitelky! Když vidím, s jakou radostí do školky chodí a zážitky, které mi každé odpoledne líčí, vím, že lepší školku jsme pro ni vybrat nemohli. Zároveň vím, že to není samozřejmost a tak opravdu děkuji za to, jak báječní všichni jste! 

Přeji vám všem kouzelné Vánoce a do Nového roku jen a jen to nejlepší! 

S pozdravem  

Eva Sacher

1.MŠ K.Vary, OP MŠ Na Kopečku, Mozartova 4

 

***

4. ledna 2015

Dobrý den všechny paní kuchařky, paní učitelky a paní ředitelko,

Rádi bychom Vám poděkovali za velmi vstřícnou a dobrou spolupráci při zajišťování stravování naší dcery Věrušky. Jsme rádi, že jsme se dokázali dohodnout, Věruška chodí do školky ráda a je zde spokojená.

Přejeme Vám radostný a úspěšný nový rok,

Ludmila a Luděk Skořepovi