pošta od rodičů

 

 

 

16. prosince 2016

Dobrý den, paní vedoucí, 

ráda by jsem vám všem popřála krásné vánoční svátky a vše nejlepší do Nového roku.

Posílám odkaz na film ze včerejší besídky v Beruškách (MŠ Na Kopečku), děti předvedly nádherné představení a paní učitelkám Milušce a Petrušce ještě jednou veliké poděkování za krásný zážitek. Adrianka po besídce bohužel odpadla s horečkou, tak jsme se příliš nezdrželi, ale i tak jsme si to užili.

Mějte se všichni krásně.

S pozdravem Eva Sacher 

 

 

***

15. prosince 2016

Rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance Kleinmannové a Mirečce Meineltové za pozvání na vánoční besídku třídy Kuřátek, za krásný program, co s dětmi připravily, skvěle jsme si to užili, děti byly veselé a pyšné, že se můžou "blýsknout" :-) 
A ještě větší dík posíláme za listopadovou akci společného hraní rodičů a dětí ve třídě, velmi si vážíme toho, že nám takové aktivity nad rámec běžného provozu nabízíte, byl to skvělý nápad. Děti nám mohly ukázat své oblíbené hračky a stavebnice a mohly nám dát nahlédnout do "svého světa od 8:00 do 15:00". A starší syn, dnes uz prvňáček, se mohl na chvilku "vrátit v čase", pohrát si a být se svými paní učitelkami. 

Děkujeme za váš čas, vaši energii a chuť dát dětem víc, než se čeká, celý váš kolektiv svou prací opravdu žije a jsme přesvědčeni, že z vašeho vlídného prostředí plného citu budou děti čerpat celý svůj život. 

Lepší školku si ani neumíme představit. 
Díky Vám všem! 
Eva, Dan, Péťa a Mára Leitnerovi 

 

***

 

1. června 2016

Zdravíčko, paní Kleinmannová,
Alex dnes nedorazilna dětský den (5.nemoc), byl z toho moc smutný. Jsme rádi, že jsme dali alespoň pasování, vystoupení i celá akce byly super.
Alex o tom mluví dodneška, "Bóňa Bombóna" ho chytla, furt říká, jak s ní tancoval, super nápad, čas hrozně rychle utekl, i mým rodičům se to líbilo, že málem taťka zapomněl běžet do práce :)

Děláte super akce, a jste i super školka, doufám, že se na Vás občas na zahradu budeme moci zajít podívat, Alexe mrzelo, že máte novou zahradu a on už tam nebude....
Pěkný den, Martin Fischer

 

***

 

28. dubna 2016

Dobrý den všem v mateřské školce, chtěla bych touto cestou opětovně poděkovat za krásné dopoledne, které jsme dnes mohli s dětmi strávit při otevření zahrady, byla to krásná akce, skvěle připravená, z pozice diváka naprosto okouzlující. Dovolila jsem si tradičně vyrobit památku v podobě filmu, doufám, že vám udělá radost. Je tak báječné, co vše děláte pro naše děti, děkujeme!

Mějte krásný den...

S pozdravem Eva Sacher 

P.S. občerstvení bylo skvělé, veliká pochvala do kuchyně. :-)

 

***

doručeno v prosinci 2015

Dobrý den, pani vedoucí a paní učitelky Petruško a Miluško,

dnes jsme měli možnost si jako rodiče užít krásné odpoledne na vánoční besídce ve třídě Medvídků a já by jsem ráda poděkovala za krásný a dojemný zážitek, bylo to opravdu kouzelné! Ani nevíte, jak moc jsem šťastná, že Adrianka navštěvuje právě vaši školku a má tak báječné paní učitelky! Když vidím, s jakou radostí do školky chodí a zážitky, které mi každé odpoledne líčí, vím, že lepší školku jsme pro ni vybrat nemohli. Zároveň vím, že to není samozřejmost a tak opravdu děkuji za to, jak báječní všichni jste!

Přeji vám všem kouzelné Vánoce a do Nového roku jen a jen to nejlepší!

S pozdravem 

Eva Sacher