Stručný popis MŠ BAREVNÁ ŠKOLKA:

 

Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7 se nachází v klidné okrajové části Karlových Varů, která je charakteristická rozsáhlou vilovou zástavbou. Nedaleko mateřské školy se rozprostírají lázeňské lesy, hřiště a jiné možnosti k vycházkám dětí. Doubí nemá žádné průmyslové podniky a patří k nejzdravějším částem Karlových Varů.

 

Dopravní dostupnost lokality je zajištěna Městskou hromadnou dopravou.

 

Areál mateřské školy se skládá ze dvou budov spojených krytou chodbou. K mateřské škole přiléhá veliká a členitá zahrada s množstvím stromů, průlezek, pískovišť, altánu, mašinky a dvou domečků  sloužících dětem.

 

Starší budova zajišťuje provozní zázemí mateřské školy. Nachází se v ní kuchyň, školní jídelna, ředitelna, prádelna, sušárna, plynová kotelna a další potřebné prostory.Od školního roku 2010/11 je zde nově v provozu další třída.

 

V nové budově jsou tři třídy mateřské školy. V přízemních prostorách je Waldorfská třída, v 1. patře třída starších dětí a druhé patro patří našim nejmenším.

 

Mateřská škola má dostatečné prostory – podlahová plocha a objemy vzduchu odpovídají příslušným předpisům. Prostory jsou světlé, dostatečně osvětlené.